Logo konečné.jpg
 
 
  V současné době tyto stránky spravuje a tvoří Petr Lodinský a je i autorem většiny fotografií. Všichni jsme amatéři, takže budeme rádi za každý podnět ke zlepšení vzhledu a obsahu těchto stránek. Psát je možno do rubriky "Fórum" nebo na e-mail: petr.lodinsky@atlas.cz

Sportovní kynologie

Oznámení

DPP_1362.JPG
 Dne 26.10.2021 v ranních hodinách nás ve věku 73 let navždy opustil pan JAN HNÍZDO, člen ZKO Kutná Hora-089, Čestný člen ČKS, držitel Zlaté plakety ČKS za zásluhy a držitel mnoha dalších ocenění.
 Během svého života prošel mnoha aktivitami, srdcem i duší byl ale vždy především pejskař a jako takový se nesmazatelně zapsal do dlouhé historie kutnohorské kynologie. Ať už to bylo za Svazarmu nebo ČKS, vždy byl u podstatného dění, které dokázal svým osobitým způsobem řídit, uměl cokoliv zařídit, vyřešit. Díky tomu byl dlouholetým předsedou ZKO Kutná Hora a tak si ho budeme i pamatovat. Vždy si vzpomeneme, jak uměl být kamarádský i přísný, jak uměl pochválit i vyčinit. Vše, co dělal mělo vždy jeden jasný cíl – budovat organizaci, která svým zázemím umožní provozovat kynologický sport na vysoké úrovni.

Honzo, děkujeme za vše, co jsi pro nás udělal.
Poslední rozloučení bude v úterý 2. listopadu ve 13,00 hodin v obřadní síni na hřbitově v Kutné Hoře.
DPP_8387.JPG
DPP_001.JPG
 


.
zkoWEBLOGOmain_only.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one